Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Podnikanie vo Francuzsku  (Přečteno 46325 krát)
naples26



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Září 15, 2013, 05:40:18 pm »

Vedel by mi niekto poradit ci je zlozite zalozit firmu vo Francuzsku ? Zvladne to clovek jednoducho aj sam ? Nerozpravam francuzsky, iba anglicky, bude to problem, co myslite ?  Pokial je tu niekto taky kto vo Francuzsku uz podnika, rada by som sa s takymto clovekom spojila.  Tiez by ma zaujimalo ci vie niekto poradit nejaku dobru uctovnicku ktora rozprava anglicky a kolko taka uctovnicka asi berie. Dakujem za rady. 
« Poslední změna: Září 15, 2013, 05:44:26 pm od David » Zaznamenáno
jozefTV



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Prosinec 03, 2013, 09:41:15 pm »

Srdecne zdravim. Zijem vo Francuzku uz treti rok a s priatelkou sme si otvorili (pred letom) firmu www.privatetrip.fr  Co sa tyka zalozenia firmy, my sme to mali dost zlozite. Licencie, dokumenty, banka... ak by priatelka nebola Francuzka urcite to sam nezvladnem, hoci rozpravam po francuzky.
S anglictinou (sudim podla seba) tu velmi clovek nepochodi. V ktorej oblasti chces podnikat?
Zaznamenáno
rychtar



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Prosinec 04, 2013, 01:48:42 pm »

Jozef, Jozef ....... dalsi z tech, kdo se snazi nam taxikarum vzit kousek z bochniku .......  Smích K zalozeni firmy. Zalezi na tom, jakou firmu chcete zalozit a v jake domene pracovat. Napiste vice a ja vam sem nalepim uzitecne odkazy.
Zaznamenáno
jozefTV



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Prosinec 17, 2013, 10:14:07 am »

Hele rychtare, o svuj bochnik se neboj (hladovej nezustanes urcite) my sme spis v turizmu, nez to taxikarceni.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Portugalsko.pt © 2014
Z Portugalska o Portugalsku, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu v Portugalsku.

Odkazy