Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: pokuty za vlak, pokuty u zubaře  (Přečteno 45862 krát)
beyckovi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Duben 10, 2017, 10:59:04 am »

AHOJ všichni!!


žila jsem v Holandsku půl roku a za tu dobu jsem dostala dvě pokuty ve vlaku. Z toho jedna byla bez ID a druhá na ID. Nemá někdo zkušenost s tím, jak to chodí když se to nezaplatí? Jak Vás můžou vyhledat... adresu, kterou jsem při vyplnování kontrole nahlásila byla adresa kde jsem bydlela na černo.  Jediné co mě napadá, že mě mohou najít přes BSN number a zaslat na mou českou adresu... Nemá s tím někdo zkušenost? Nebo nějakou radu zda to zaplatit nebo se na to vykašlat?

Další otázka je, že jsem se objednala k zubaři a na schůzku nedorazila, při vyplnování formuláře jsem zadávala své BSN number(musela jsem) a ano domu na adresu, kde jsem žila v Holandsku mi přišla složenka na zaplacení... Po nezaplacení se to prý předá collection agency, kde bude pokuta stoupat.... co stím, přijde mi to zbytečný platit. Je to nějakých 100€...


Jestli moje otázky budou někomu připadat zvláštní, tak okej chápu to. Ale vážne se mi jim nechce nic.

jsem zpět v ČR a zatím se neplánuji vrátit.


ANO jsem normální!! Úsměv

Díky za odpovědi, cením si vašeho času.  Můžete i na e-mail : katerina.prejzova[zavináč]gmail.com


Enjoy !
Zaznamenáno
rian



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Duben 12, 2017, 09:30:13 pm »

podla mna ta nebudu vyhladavat v cechach, aj preto, ze tie sumy nie su vysoke. ale mozu si ta najst ak sa sem niekedy vraits a oficialne zaregistrujes na gemeente.
mne raz po x-rokoch prisiel ucet od collection agency plus paradne penale k tomu, co zevraj kedysi moj byvaly nezaplatil zasielkovej sluzbe za objednavku. tak oni si ma vyhladali podla mena a sofi cisla a zistili si mom. adresu, a to som medzitym zmenila v hol. asi 3-4 adresy. ale mali smolu, lebo mi nevedeli dokazat ze mi poslali upomienky, a aj hlavne to uz bolo po tych rokoch premlcane.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Portugalsko.pt © 2014
Z Portugalska o Portugalsku, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu v Portugalsku.

Odkazy