Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ubytování Helsinky  (Přečteno 22671 krát)
Anýs



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Srpen 28, 2017, 08:06:54 am »

Ahoj všichni,
 mám podobný problém jako slečna v minulém roce. A proto trošku opičím s inzerátem a doufám, že mi to kolegyně promine. Chystám se na půl roční studijní pobyt v Helsinkách počínající 30. srpna a končící 15. prosince. Bohužel mi nebyla přidělena kolej. Chtěla bych vás touto cestou poprosit o pomoc. Znáte-li někoho, kdo by pronajímal pokoj za rozumnou cenu, či znáte-li někoho, kdo by znal někoho, kdo ponajímá pokoj za rozumnou cenu, byla bych vám zavázána nekonečným vděkem, kdybyste mě mohli nějak zkontaktovat. I kdyby se jednalo o možnost bydlení na kratší dobu, cokoli mi pomůže. Vaši pomoc a účast bych se snažila alespoň částečně kompenzovat například českým pivem, či jakýmkoli jiným českým/slovenským proviantem, po němž dnem i nocí toužíte, ale ve Finsku není k dostání a vejde se do kufru. Předem děkuji za jakýkoliv ohlas radu a pomoc.
Případně zde můj e-mail: anithaotten[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Portugalsko.pt © 2014
Z Portugalska o Portugalsku, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu v Portugalsku.

Odkazy