Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hladam ubytovanie v Paríži  (Přečteno 18228 krát)
lgontko



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 13, 2019, 07:35:31 am »

Dobry den. Hladam ubytovanie v Parizi pre syna od 25.8.2019 na 1rok.
Popis syna: Krátke info o mne a mojej situácii:
Volám sa Lucián Gontko, mám 23 rokov, a pochádzam zo Žarnovice. Som študentom 4. ročníka na Istitut d'études politiques de Paris (Sciences Po Paris) so zameraním na Diplomaciu a Medzinárodnú bezpečnosť.
Dlhšie som už riešil ubytovanie v Paríži. Bolo mi na 100% prisľúbené, avšak pred týždňom mi bolo oznámené, že plány sa zmenili a mám si nájsť iné ubytovanie. Odvtedy robím, čo môžem. Vybavil som si garanta cez VISALE, avšak internáty nechcú akceptovať organizáciu ako garanta. Iba fyzickú osobu. Som tak trochu, v pätovej situácií, nakoľko mám do školy nastúpiť 29. augusta. Budem veľmi vďačný za akúkoľvek možnosť ubytovania sa, či v rodine, alebo u ľudí, čo hľadajú spolubývajúceho, alebo internát, alebo garzónku, skrátka čokoľvek.

Ešte raz Vám chcem veľmi pekne poďakovať za Vašu ochotu pomôcť mi! Pán Boh zaplať.

S pozdravom,

Lucián Gontko
lucian.gontko[zavináč]sciencespo.fr


* LGontko.jpg (55.85 KB, 636x960 - prohlédnuto 502 krát.)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Portugalsko.pt © 2014
Z Portugalska o Portugalsku, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu v Portugalsku.

Odkazy