Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Příští rok nový život.  (Přečteno 36839 krát)
T.Jara



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Srpen 08, 2019, 08:06:25 pm »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat a poprosit o Vaší radu. Příští rok přítelkyně dodělá maturitu a chceme začít nový život v Lucembursku. O bydlení jsem se již dočetl, to by neměl být problém. Ale nabídky práce. Třeba uklizec/uklízečka? Jaká je poptávka po této pozici ? Nikde jsem moc nenašel nějaké nabídky a ani agentury pořádně co zařizuje práci v Lucembursku. Předem děkuji moc za odpověď.
Zaznamenáno
Pavla Z.



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #1 : Srpen 08, 2019, 09:52:10 pm »

Je fajn, ze se na to pripravujete...
Uklizecek je vsude spousta, vetsina z nich umi minim.3 jazyky.
Mate promyslene socialni, zdravotni?
Byt vsm pronajmou, pokud mate prac.smluvu, predpokladam, ze ji asi mit budete. Nachystejte si 2-3 najmy dopredu...
Hodne stesti vam dvema.
Zaznamenáno
T.Jara



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Srpen 09, 2019, 11:34:19 am »

Pojištění ještě vůbec, to je škoda, my jazyky moc neumíme. Chtěli bychom Se to naučit tam, jen mám strach jestli najdeme práci bez pořádného dorozumění. Není lepší poprvé přes agenturu?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Portugalsko.pt © 2014
Z Portugalska o Portugalsku, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu v Portugalsku.

Odkazy