Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Dotaz k webu Switzerland.cz  (Přečteno 94213 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Únor 10, 2011, 08:26:34 pm »

Milí čtenáři,

Za měsíc uplynou 3 roky od založení webu.

Co se Vám na webu líbí / nelíbí?
Co jste tady našli užitečného / co Vám tady chybí nebo co by jste tady rádi našli?

Děkuji!

David
Zaznamenáno
Mareno
Host
« Odpověď #1 : Říjen 20, 2013, 07:23:03 pm »

Ahoj David.  Pekna praca a kopec casu co venujes tomuto webu-klobuk dole.

Mam iba jeden navrh .Myslim ze je realizovatelny pre registrovanych uzivatelov.

Chyba mi tu ON-Line Chat  prihlasenych uzivatelov .Usetrilo by to kopec topicov v roznych sekciach .Bolo by to fajn  je to moj nazor... Co Vy na to ?  Cesi a Slovaci ? Kecali by sme hned a on-line a nie cez ine MSG-ry..alebo Weby..

Dakujem za vsetkych  Mrknutí   Úsměv
« Poslední změna: Říjen 26, 2014, 06:40:19 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Říjen 20, 2013, 07:32:11 pm »

Chat už tady před pár lety byl a nikdo tam stejně nechodil.

Bez chatu to je bezpečnější jak pro provozovatele, tak pro uživatele.

Jinak wow, nečekal jsem odpovědi na zprávu z r. 2011 Úsměv
« Poslední změna: Říjen 21, 2013, 01:15:48 pm od David » Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #3 : Říjen 20, 2013, 10:05:39 pm »

>>Co jste tady našli užitečného / co Vám tady chybí nebo co by jste tady rádi našli?

Radi bychom nasli, obzvlaste kdyz hledame, mineno funkci vyhledat a mineny jsou stare thready. A to se alespon mne dost tezce nedari. Dost mozna, ze chyba sedi pred pocitacem, ale to na vysledku nic nemeni. Obcas se take stranky neunosne dlouho laduji.

Je taky ale celkem jasne, ze web tohodle druhu budou subjektem urcitych constrainu stran financi, technickych zdroju, atd, a v tomto svetle se da i s temi mnou zminovanymi drobnostmi vcelku zit, na druhou stranu, kdyz uz se ptas... ;-) Pokud vezmu v potaz ty zminovane - a pravdepodobne existujici - constrainy, tak hodnotim web pozitivne a pripojil bych se ke zvolani keep up doing the good work.

Sorry za slovni hricku, ale kdyz jsi na ni tak pekne nahral ;-)

 
Zaznamenáno
Karolina12



Karma: 3
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Říjen 21, 2013, 11:27:06 am »

Ahoj Davide, moc Ti děkujeme za čas a energii, kterou věnuješ tomuto webu. Mnohým z nás to pomohlo navázat kontakty a získat spoustu důležitých informací týkajících se práce a bydlení v zahraničí. Děkujeme! Karolína
Zaznamenáno
martin007



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #5 : Únor 01, 2016, 10:50:43 am »

Ahoj,

web je super,akorát mám dojem,že lidé píší čím dál méně...Před dvěma roky jsem tu navázal spousty kontaktů a nyní po dvou letech je to tu skoro mrtvé natož aby se někdo ozval s nějakými info kolem práce nebo bydlení..
Čímpak to je...

Martin
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Portugalsko.pt © 2014
Z Portugalska o Portugalsku, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu v Portugalsku.

Odkazy