Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: O zaměstnání - zaměstnavatel porušuje pracovní smlouvu  (Přečteno 43946 krát)
hanusvl



Karma: 0
Příspěvků: 3


https://www.facebook.com/hanusvl


« : Únor 19, 2012, 10:39:42 am »

Krásný den přeji. Potřeboval bych radu. Pracuji v Luxemburgu 9 měsíců. Mám po zkušební době a zaměstnavatel se rozhodl mě i mé kolegy propustit. Jsme tam tři češi a 3 němci. Jde o to že prokazatelně porušuje pracovní smlouvu mezi zaněstnancem a firmou a porušuje také zákony evropské unie. Máte někdo s tímto zkušenost, nebo neznáte někoho, kdo by dokázal poradit? Děkuji.
« Poslední změna: Únor 20, 2012, 03:06:23 pm od David » Zaznamenáno

Hanuš Vl.
camii



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #1 : Únor 20, 2012, 01:54:46 pm »

pokud jste cleny OGBL ,nejlepsi je obratit se na ne,vysvetlit situaci a oni Vasm jiz reknou co mate delat a pokud vubec porusuje firma zakon....
Zaznamenáno
hanusvl



Karma: 0
Příspěvků: 3


https://www.facebook.com/hanusvl


« Odpověď #2 : Únor 20, 2012, 02:59:34 pm »

muže te mi prosím osvětlit co je OGBL a sidlo kde je najdu po případě napsat adresu.děkuji
Zaznamenáno

Hanuš Vl.
camii



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #3 : Únor 20, 2012, 08:18:51 pm »

jsou to odbory nebo jak se to presne rekne cesky....staraji se o dobro zamestnancu....pokud mate nejake problemy v praci,nebo si nejste jisti zda vas nadrizeny jedna dle zakona atd muzete se na ne obratit.....aorat nevim jak to funguje,pokud nejste cleny...jinak clenstvi je 17 e za mesic.......maji hodne pobocek,jsou v luxu i v esch...zadjete si na google ogbl.lu a snad vam vyjede nejaka adresa...tak hodne stesti...
Zaznamenáno
camii



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #4 : Únor 20, 2012, 08:22:43 pm »

146, boulevard de la Pétrusse
L-2330 Luxembourg
BP 2031  L-1020 Luxembourg
Tél: (+352) 2 65 43 777
Fax: (+352) 48 69 49
Permanences: Mardi, jeudi: 9h00 – 11h30
Les autres jours consultations sur rendez-vous
Zaznamenáno
hanusvl



Karma: 0
Příspěvků: 3


https://www.facebook.com/hanusvl


« Odpověď #5 : Únor 21, 2012, 09:42:36 am »

Děkuji mockrát. Našel jsem pomoc na českém konzulátě, kde jsem dostal kontakt na pracovní justici. tato justice má i své právníky a co je zajímavé v těchto případech je to služba bezplatná.
Zaznamenáno

Hanuš Vl.
camii



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #6 : Únor 21, 2012, 11:17:12 am »

tak hodne stesti a snad dokazete,ze firma pochybila..jinak u tech ogbl jsou pravnici i rady tez zadarmo.....
Zaznamenáno
vasek.z



Karma: 1
Příspěvků: 62


WWW
« Odpověď #7 : Únor 21, 2012, 09:03:39 pm »

tak hodne stesti a snad dokazete,ze firma pochybila..jinak u tech ogbl jsou pravnici i rady tez zadarmo.....

Poradi vetsinou bez problemu zdarma, ale pravnicke sluzby jsou zdarma az po min. rocnim clenstvi (a placeni poplatku) v OGBL. Samozrejme muzou udelat vyjimku.
Zaznamenáno
camii



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #8 : Únor 22, 2012, 05:18:41 pm »

to, ze je to az po roce mozne je mozne Úsměv ale to ze rady a i pravnici jsou zadarmo vim presne ,jelikoz se manzel soudi s byvalou firmou a diky nim neplati za advokaty...a i nyni,kdykoliv zavola ze potrebuje poradit jsou vstricny a napomocny.....
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Portugalsko.pt © 2014
Z Portugalska o Portugalsku, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu v Portugalsku.

Odkazy